OD KONZULTACE PO KOMPLETNÍ REALIZACI

Jak postupujeme

KONZULTACE

Projdeme vaše představy a plány. Vznikne představa spolupráce.

Podíváme se na konkrétní situaci Vašeho interiéru v souvislostech, probereme co se Vám líbí, co byste si přáli a potřebovali zajistit. Pokud si nejste jisti svou představou, vytvoříme ji společně. Na základě našich zkušeností předáme praktické tipy jak vyřešit konkrétní otazníky Vašeho interiéru. Máme rádi chytrá řešení a originální koncepty vycházející z osobního přístupu ke klientům a jejich představám. Máme rádi přírodní materiály a inovativní spojení s moderním stylovým vybavením. Sledujeme trendy a pracujeme s nimi. Vysvětlíme detailně náš způsob práce a připravíme konkrétní nabídku spolupráce.

KONCEPT

Součástí návrhu je styl, definice materiálů, barev a zdrojů vybavení.

Každý návrh je originál. Nic není nemožné a z toho vycházíme pro nabízené koncepty řešení interiéru. Váš pohled a osobní přístup je vždy hlavní inspirací kreativního návrhu. S vášní řešíme detaily a stylovou nabídku opřenou o praktickou stránku bydlení, která je základem vytvoření útulného domova. Součástí návrhu je nabídka stylu, definice materiálů, barev a zdrojů. Nabízíme originální řešení a individuální přístup k zajištění standardních kousků bydlení. Máme rádi tvůrčí postupy, které vznikají v dialogu s Vámi jako klientem. Dbáme bezpodmínečně na kvalitu, styl a atmosféru interiéru. Naše interiéry Vás nadchnou.

VIZUALIZACE 2D/3D

Vytvoření vize jak bude interiér vypadat. Nabídka variant uspořádání a vybavení.

Pohled do budoucnosti, vize budoucího prostoru, ještě než se pustíme do práce, se těší velké oblibě. Je skvělým nástrojem jak získat jasnou představu budoucího interiéru. 3D vizualizace umožní ověřit nabízené řešení a prozkoumat nové cesty, materiály, kompozice a barvy ve virtuálním prostoru. Jde to snadno a rychle. Vizualizace interiéru potvrdí, že budoucí vynaložené prostředky budou přesně odpovídat zamýšlenému cíli a vašim představám. Naše vizualizace odpovídají výsledným realizacím.

REALIZACE

Sestavení nákupního seznamu a harmonogramu prací. Zajištění vybavení, montáže a realizační dohled.

Nabízíme komplexní služby po konečnou realizaci interéru. Rozsah prací záleží na individuální potřebě. Podstoupíme místo vás shánění, zařizování a organizování. Po odsouhlasení návrhu a vize interiéru připravíme požadavky na realizaci a zajištění vybavení interiéru. Vytvoříme nákupní seznam vybavení, seznam položek stavebních úprav, harmonogram prací, technické výkresy a podklady pro realizaci, detailní rozpočet a kompletní plán realizace. Zajistíme řemeslníky, objednávky a dodavatele. Dohlédneme kvalitu, termíny a dotáhneme realizaci k předání. Pracujeme profesionálně a rychle.

ISCARE I.V.F. a.s.

Koncept a realizace interiéru prostor kliniky

Návrh a koncept řešení prostor plastické chirurgie, open space zahraničních koordinátorů a lůžkové části Klinického centra.

Návrh - 3D vizualizace - realizace interiéru včetně zajištění vybavení.

Co spojuje odkaz tvorby Albrechta Dürera (1471-1528) a plastické chirurgie klinického centra Iscare? Jednoznačně renesanční principy individuálního přístupu ke klientovi a důraz na harmonické proporce těla. Vzniklo tak vizuální propojení současnosti a minulosti s jasným odkazem, že otázky ideálu lidského těla jsou časem neměnná.

JRD s.r.o.

projekt Park Hloubětín

Koncept interiéru vzorového bytu.

Koncepční řešení interiéru vzorového bytu a jeho realizace. Pozitivní akceptace řešení interiéru vzorového bytu podpořily obchodní úspěšnost projektu. Návrh interiéru - 3D vizualizace - realizace interiéru - konzultační hodiny s klienty.

BYT VE STYLU GLAM 30 LET

Koncept interiéru soukromého bytu

Návrh a koncept řešení prostor v souladu s původním charaktereminteriéru a stylem budovy.

Návrh - 3D vizualizace

Obnovení magické výraznosti stylu Glam z 30. let minulého století díky otevřenosti klienta a jeho smyslu pro styl. Koncept rekonstrukce bytu s návratem k původní podobě interiéru, dispoziční úpravy bytu s proměnou z 2kk na 3kk, řešení stylových detailů chodby, koupelny a kuchyně. Zapojení dobových materiálů a barevnosti, bílé, černé a dřevodekorů.

KONCEPT ORIGINÁLNÍCH KUCHYNÍ

DEVELOPER JRD

Koncept a realizační podklady

Návrh a koncept řešení kuchyňských modulů v originálním designu pro projet developera. Typy kuchyní: CITY, HOME, FAMILY CITY, FAMILY HOME

Návrh - 3D vizualizace

Nápaditost a fantazie. Trendová a maximálně praktická řešení kuchyní ve variabilním provedení. Originální řešení nabídky od dispozic start-up interiérů až po rodinné byty. Kuchyně různých rozměrů a provedení. Moderní kuchyně pro náročné kuchaře a kuchařky, které vytvoří společný prostor kuchyně-jídelna-obývací pokoj. Vaření je tak zábavnější, protože z otevřené kuchyně lze komunikovat bez bariér.